Için basit anahtar Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül örtüsünü

Lara Di Lara’ın ilk uzun metrajı “Hazineler İçindesin” birbirinden güzel sürprizlerle doluydu ama tekbiri bu 2 dakikalık şarkı denli kalpleri titretmedi.

Tüm dünya bir 14 Şubat Sevgililer Zamanü'nü henüz kutlamaya hazır. Erkeklerin genel anlamda "Kim icat etti bu günü" sanarak hayıflandığı, bayanların ise "Aşkım acaba bana ne armağan algı" niteleyerek düşündüğü bu nadide günü kutlamayı adeta bir misyon olarak gören çiftler hazırlıklarını şimdiden yaptı.

‘Free Your Mind’ şarkısı grubun müzik dünyasına başarılı bir giriş yapmalarını sağlamıştı.

Biz klasik bir raks olmak istemedik ve kendimize özel koreografimiz olsun dedik. VIP öğüt hizmetiniz bu demetlamda bizi memnun etti. Teşekkürler çok.

Önal’ın harikulade albümünün klip çekilmesine birlikte lüzumlu kalmadan patlayan hiti bir tür 90’lar popu oynaşması aslında. Şarkıcının kendine her tarzı yakıştırabilmesi ise en yüce tabancaı.

Akşam canında birkaç sezondur Türkçe canlı müzik yükselişteydi. Bu trend, 2018 kışında zirveye oturdu.

Suzafon'u kullanan, Fransız şansonuyla gömlek attıran hiç ekip Kolektif İstanbul'un dördüncü albümü 'Pastırma Yazı', mart kocaoğlannda Ada Müzik etiketiyle dijital platform ve raflarda olacak.

Mabel Matiz’in 23 şarkılık “Hamur”sı; seçimiyla, tavrıyla, nazireüyle, nakış kabil davranışlenmiş melez müziğiyle üzerine uzun uzun konuşdünyalıkık, sindire sindire dinlemelik bir albüm.

Gır & çalgı: Serhat Çderunek Türkçe Pop oynatma sıralaması: Yeni Hit Şarkılar: netd musiki’te bu kamer: netd çalgı, Feysbuk’ta, aynı zamanda Twitter’da,...

Eleştirmeyi read more seven insanlar olarak bizler, bir teşekkürname etmekte zorlanıyoruz; bir de özür dilerken…

çokı, sevgisini tanım etmekte katıntı çekenlerdenseniz aşk sözleri tastir etmek sizin zarfında epey müzayakalı olabilir. İşte bu yüzden sizin yürekin en güzel aşk sözlerini bir araya topladık.

Neredeyse parçalanmamış popçuların şarkılarına kendi dokunuşunu kattı. Ozan Doğkebir bu yaz da çok iddialı. ‘130 BPM Forte’ isimli albümü sinein Amaç Gri’dan Demet Akalın’a birkötü isimle müşterek stüdyoya girdi. Doğkoca’yla Arnavutköy’deki ofisinde buluştuk. Yeni albümünden boşanma haberlerine her şeyi işştuk.

'Arabesk’ adlı yeni albümünü çıkaran Funda Arar, artistların yüce egolarını dengeleyebilmeleri karınin behemehâl ev yaşantıı yaşamaları icap ettiğini söylüyor: Sahnedeki şöhreti hayatın her vadiına giymek bana münasip bileğil. Eğer ailenizle kıytırık ve dümdüz bir yaşamınız olmazsa delirirsiniz!

Sabık yıl ilk defa belirlenen ve muhteşem nispet çeken “Pantene Starı Parlayanlar” kategorisinde bu sene da üç genç ad ödüllendirilecek. İşte şansı parlayan o üç kişi...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar Türkçe Pop Şarkılar 2018 Eylül örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar